MafiaTurk - Mafia Türkiye
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Mafia 3 Türkçe Yama I EKİP I Başvuru
#11
Usta son durum nedir?
Ara
Cevapla
#12
Gerçekten maddi anlamda yardımcı olmak isterim ufaktan 20 30 40 neyse göndermek isteriz.Sırf bunun için üye oldum.Steamda 125 saat mafia 3 oynamışlığım var.Türkçe yaması geç olmadan çıksın yeterki çok istiyoruz.Böyle yürekten çalışan sitelere her zaman destek olmaya hazırım.yönetici arkadaş gmailden beni bulursa sitenize destek olmak isterim Smile
Ara
Cevapla
#13
(20.11.2017, Saat:21:38)Emin SEVİNDİK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten maddi anlamda yardımcı olmak isterim ufaktan 20 30 40 neyse göndermek isteriz.Sırf bunun için üye oldum.Steamda 125 saat mafia 3 oynamışlığım var.Türkçe yaması geç olmadan çıksın yeterki çok istiyoruz.Böyle yürekten çalışan sitelere her zaman destek olmaya hazırım.yönetici arkadaş gmailden beni bulursa sitenize destek olmak isterim Smile

Teşekkürler, biz hiçbir şekilde maddi kazanç beklemeden, gönüllü olarak yapıyoruz. Çevirmenlere halen ihtiyacımız var hızlandırmak için, ne kadar hızlı o kadar çabuk olur sağda solda bizi duyurun yeter.
Lunaci İmzası
19559.png
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#14
Admin ingilizce bilgim yeteri kadar var. ekipte eğer yer varsa bende yardımcı olabilirim. Önceden mafia 2 nin sds tool yazılımını mafia 3 e uyarlamıştım yazı dosyalarını çevirebiliyordum ama oyunda karakter hatası oluyordu sizin sisteminizle çok rahat çalışabilirim.
YigitHan34 İmzası 1GoNQD.jpg
Ara
Cevapla

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mafia 2 Online
Z-TR Gaming
   
Hakkımızda
MafiaTurk - Mafia Türkiye 2013 yilinde kurulmuş bir topluluktur. Misyonumuz tüm mafia tarzı oyunları seven oyuncuları bu toplulukta toplamaktır.
Yandex.Metrica